O NáS

Zhongshan junli metal products co.,ltd, as a long experience factory in manufacturing \ smart lock making \ die casting \ stamping. .. Kdo byl vždy ochoten uspokojit měnící se a zlepšující se potřebu zákazníka v posledních více než 20 letech. junli mají výrobu výrobků linií nejen v hotových produktech řady ráfních zámků \ mortiv dveří zámky \ inteligentní dveře zámky .. ale také v odlití výrobky, které vytvářejí linie investičního odlití \ odlití \ lisování zpracování \ stamping a cnc obrábění. O hotových výrobních linkách, jsme silní v navrhování \ výroby \ skladování a také kontrola kvality. Zaměření na inteligentní zámky dveří, které mohou otevřít otisky prstů \ hesla \ id karty \ vizuální kamera .., poskytují funkce bluetooth \ wifi a tak dále. We are committed to developing smart living by provide the more simple door locks security system which suits for home using \ hotel \ airbnb & apartment and so on. navíc jsme zkušení v obě oem a odm na této výrobní lince. o výrobě litinových výrobků se materiály liší od hliníkového odlivu \ zinku a tak dále. We have a professional and highly efficient team to support the line working and all we can make according to your idea and samples which good at oem and odm. Kromě toho máme nezávislý tým qc, který provede přísnou inspekci na příchozích materiálech \ pracujících-in-progress \ hotových výrobků \ náhodný sklad. celkově hledáme uspokojení vysoce zákazníka. A junli je velmi rád, abyste přišli a vytvořili novou historii spolupráce.

zobrazit více

NOVINářSTVí

Selhání a řešení brána zámků výrobců číny

Gate locks manufacturers china is a device used to lock the door to prevent others from opening the door as the name suggests. Existuje mnoho klasifikací výrobců zámků na brány v číně a požadavky na výrobce zámků na brány v číně jsou v různých příležitostech odlišné. Obyčejné domácnosti obvykle používají proti krádeži brány zámky výrobci číny, což je vysoká bezpečnost a relativně levné.

2021-10-29 zobrazit více

Stručný úvod k příslušným znalostem výrobců zámků s nízkou cenou

Nejprve vložte klíč k odšroubení zámkového jádra a odstraňte těleso zámku z háku tvaru u.

2021-11-15 zobrazit více

Několik možností a řešení pro neotvírání zámku dveří proti krádeži

Protože tlačítko bezpečnostního skrutku uvnitř dveří je volné, při zavírání dveří se používá příliš velká síla a bezpečnostní skrutka se otřese dolů. Zámek může být otočen originálním klíčem, ale dveře nelze otevřít.

2021-05-27 zobrazit více

Handleset předních dveří z čínského výrobce zavádí příslušné znalosti rukojeti dveří

Rukojeť dveří je nezbytným a nepostradatelným příslušenstvím dveří. Má dekorativní i funkční vlastnosti. Za normálních okolností není nutné koupit rukojeti odděleně, protože dveře prodávané na trhu budou vybaveny rukojeti dveří, ale míra použití rukojeti dveří je velmi vysoká, a je snadné spadnout a malovat.

2021-11-23 zobrazit více

Zámek dveří byl náhodou zamčený, co mám dělat?

V životě je nevyhnutelné, že některé nehody způsobí, že zámek dveří bude násilně zavřený, jako je zavřený náhlým nárazem větru, atd. tyto násilné uzavření dveří pravděpodobně způsobí snadné odpojení a chybné fungování jazykem na zámku nebo zkreslení nebo zamčení dveří. Skrutka na upevnění jazyka je volná a vyčnívá atd., což způsobuje, že zámek dveří stiskne rám dveří a nemůže být otevřen. Co mám dělat, když nelze otevřít zámek? Editor vám připomíná, že nejprve pochopíte, co způsobuje neotevření zámku dveří.

2021-05-27 zobrazit více

Jak odstranit rukojeť zámek dveří

Rukojeť zámku dveří je rukojeť. Výrobní proces je relativně jednoduchý a náklady jsou nízké. Zámek dveří rukojeť je typ zámku, který je relativně snadné demontážovat v očích odborníků. Proto není pro obyčejné lidi obtížné rozkládat zámek dveří. Pokud máte šroubovák, přidejte správné kroky. Jak odstranit rukojeť?

2021-05-27 zobrazit více

Otisk prstů zigbee lock úvod: mechanická technologie související znalosti zámku otisků prstů!

Rozumný návrh předních a zadních panelů, tj. vzhled, je znamením, které se výrazně liší od podobných výrobků. Ještě důležitější je, že vnitřní strukturální rozložení přímo určuje stabilitu a funkci produktu. Tento proces zahrnuje několik vazeb, jako je návrh, tvorba plísní a povrchová úprava. Proto mají výrobci s více stylů, relativně řečeno, silnější vývojové a konstrukční schopnosti a lepší stabilitu.

2021-08-31 zobrazit více

Co mám dělat, když se dveře neotvírají hladce? Co to způsobuje?

Zámky dveří jsou široce používány a mohou být vidět každý den, ale existuje mnoho úrovní zámků proti krádeži, to znamená úroveň proti krádeži. Následující je srovnávací tabulka technických ukazatelů proti krádeži zámků dveří proti krádeži. Podle této srovnávací tabulky můžeme pochopit bezpečnostní výkonnost vlastních zámků na úrovni dveří.

2021-05-27 zobrazit více

zobrazit více