O NáS

Zhongshan junli metal products co.,ltd, as a long experience factory in manufacturing \ smart lock making \ die casting \ stamping. .. Kdo byl vždy ochoten uspokojit měnící se a zlepšující se potřebu zákazníka v posledních více než 20 letech. junli mají výrobu výrobků linií nejen v hotových produktech řady ráfních zámků \ mortiv dveří zámky \ inteligentní dveře zámky .. ale také v odlití výrobky, které vytvářejí linie investičního odlití \ odlití \ lisování zpracování \ stamping a cnc obrábění. O hotových výrobních linkách, jsme silní v navrhování \ výroby \ skladování a také kontrola kvality. Zaměření na inteligentní zámky dveří, které mohou otevřít otisky prstů \ hesla \ id karty \ vizuální kamera .., poskytují funkce bluetooth \ wifi a tak dále. We are committed to developing smart living by provide the more simple door locks security system which suits for home using \ hotel \ airbnb & apartment and so on. navíc jsme zkušení v obě oem a odm na této výrobní lince. o výrobě litinových výrobků se materiály liší od hliníkového odlivu \ zinku a tak dále. We have a professional and highly efficient team to support the line working and all we can make according to your idea and samples which good at oem and odm. Kromě toho máme nezávislý tým qc, který provede přísnou inspekci na příchozích materiálech \ pracujících-in-progress \ hotových výrobků \ náhodný sklad. celkově hledáme uspokojení vysoce zákazníka. A junli je velmi rád, abyste přišli a vytvořili novou historii spolupráce.

zobrazit více

NOVINářSTVí

Jaké jsou rysy dobré ceny a kvality zámku dvířek otisků prstů

Obyčejné klíče lze snadno kopírovat a ztratit, a bezpečnost není vysoká. Otisky prstů zaznamenané dobrými cenami a kvalitními zámky prstů jsou jedinečné a není snadné kopírovat a bezpečnostní výkon je velmi vysoký.

2022-12-06 zobrazit více

Jak si vybrat správné čína přední dveře rukojeti pro dům

Podívejte se na vzhled číny předních dveří rukojeti pro dům. Barva rukojeti dveří a zda je ochranný film lesklý, sledujte, zda má rukojeť na dveřích ochranný film, zda jsou na vzhledu škrábance, atd.

2023-01-12 zobrazit více

Několik možností a řešení pro neotvírání zámku dveří proti krádeži

Protože tlačítko bezpečnostního skrutku uvnitř dveří je volné, při zavírání dveří se používá příliš velká síla a bezpečnostní skrutka se otřese dolů. Zámek může být otočen originálním klíčem, ale dveře nelze otevřít.

2021-05-27 zobrazit více

Jaké jsou hlavní body při výběru dodavatelů zámku v číně

The first thing is to look at the qualifications of the China mortise lock suppliers, whether there is a business license, trademark registration certificate, or some honorary certificates.

2023-01-30 zobrazit více

Metoda instalace, kterou poklesla handleset předních dveří od čínského výrobce

Ať už je to vnitřní rukojeť předních dveří od čínského výrobce nebo externí rustička předních dveří od čínského výrobce, když spadne, musí být celý zámek dveří demontáž a pak nainstalován.

2021-12-27 zobrazit více

Stručný úvod k základům ttlock smart zámků z čínského výrobce

Ttlock smart locks from china manufacturer include a mounting plate for installing the sensor assembly, a rotating shaft that is rotatably connected to the mounting plate and used to drive the latch to rotate, limit disk nastavený na rotující šachtě, A limit disk nastavený na limitu disku a používaný k připojení k zámku. Část detekce polohy se shoduje s sestavou senzoru a spojovací deskou spojenou s rotujícím šachtem.

2022-01-14 zobrazit více

Jak se vypořádat s nízkou cenou přední dveře handleset, který neopětoval

Můžete použít klíč k otevření dveří nejdříve, protože pokud je vnitřní zámek válec zkroucený a zaseklý, nebude odrazit. V tomto okamžiku je třeba přidat do zámku nějaký jedlý olej nebo prášek z tužky, aby jste ho mazali a obnovili.

2022-01-12 zobrazit více

Ttlock inteligentní zámky z číny výrobce zavádí malé znalosti inteligentních zámků

Nový inteligentní zámek zahrnuje nosnou desku, dutinu opatřenou na podpěrné desce, uzamkací jazyk uspořádaný v dutině a jehož dno se pohybuje přes nosnou desku, a zahrnuje také motor, tlakovou tyč a pružinu a podélný úsek uzamknutého jazyka je" T "pružina je na uzamkací jazyce podobena a jeden konec pružiny působí na horní části zámkového jazyka.

2022-02-02 zobrazit více

zobrazit více