درباره ما

محصولات فلزي ژانگشان بعنوان يک کارخانه تجربه طولاني در ساخت قفل ساختن شلواري ... کسي که هميشه حاضر بوده که در بيشتر از 20 سال پيش نياز به تغيير و پيشرفت مشتري رو تحويل بده ...جونلي خطوط محصولات رو درست ميکنه نه تنها توي خطوط محصولات تموم شده از قفل هاي درهاي مرگ و همچنین در پرداخت محصولات در ساخت خطوط سرمایه گذاری پردازش پردازش تقلید و ماشین CNC. درباره ی خطوط محصولات پایان، ما قوی در طراحی... تولید شناسایی و همچنین بازرسی کیفیت. تمرکز روي قفل هاي در هوشمندانه که ميتونه با اثر انگشت رمزگشايي باز کنه تابع های بلوتوث \ wifi و غیره ما متعهد به توسعه زندگي هوشمندانه با ساده تر سيستم امنيتي قفل هاي دري که با استفاده از خونه استفاده ميکنه .بان علاوه بر این، ما هم توی این خط تولید تجربه داریم. درباره ی ساخت محصولات بازیگری، مواد با افکن کردن آلومینیومی متفاوت است. ما یک تیم حرفه ای و بسیار کارآمد داریم که از خط کاری حمایت کنیم و هر چیزی که میتونیم بر اساس ایده و نمونه های شما بسازیم بعلاوه، ما یک تیم مستقل برای بازرسی سختی در مواد ورودی در پیشرفت کردن محصولات کامل انبارم ما دنبال رضايت يه مشتري هستيم و جونلي خيلي خوشحاله که بياي و يه سابقه جديد از همکاري بکني

بیشتر ببینید

اخبار

شکست و راه حل های قفل های دروازه ها چین

تولید کنندگان دریچه چین دستگاهی است که برای قفل در استفاده می شود تا از باز کردن دری مانع شود که دیگران همانطور که نام اشاره می کند. طبقه بندي هاي زيادي از دروازه هاي توليد کننده هاي چين هست و نیازهای قفل دروازه های تولید کنندگان چین در موارد مختلف متفاوت است. خانواده هاي معمول از دروازه هاي ضد دزدي استفاده مي کنند که در امنيت بالا و نسبتا ارزونه


یک معرفی کوتاه به دانش مربوط به قیمت پایین تو سازنده های قفل قفس

اول کليد رو وارد کنيد تا هسته قفل رو باز کنيد


چندين احتمال و راه حل براي قفل در ضد دزدي باز نميشه

چون دکمه اي ايمني داخل در شليک شده وقتي در بسته شدن در زيادي ازش استفاده ميشه و صداي امن به لرزه در مي آيد. سیلندر قفل را می توان با کلید اصلی تغییر داد، اما در را نمی توان باز کرد.


دستگيري در جلويي از توليد کننده چين دانش مربوط به دسته هاي در را معرفي ميکنه

دستگیری در یک در بسیار ضروری و ضروری است. ویژگی های تزئینی و عملکردی دارد. تحت شرايط طبيعي، نيازي نيست که دستگيره هاي در بطور جداگانه خريد بشه چون درهاي فروخته در بازار با دسته دري مجهز ميشه اما نرخ استفاده از دسته های در بسیار بالا است، و سقوط کردن و نقاشی آسان است.


قفل در اتفاقي قفل شده بود چيکار بايد بکنم؟

در زندگي اجتناب ناپذيره که بعضي تصادف ها باعث ميشه که در رو به شدت بسته بشه همانطور که با يک ناگهاني باد بسته ميشه اين بسته شدن درهاي خشونت به احتمال اينه که زبون قفل شيپور رو به راحتي خاموش کنه يا در گيج شده يا قفله پيچ آشغال زبون شليک شده و غیره، که باعث ميشه در رو قفل کنه و نميتونه باز بشه. اگه قفل در باز نشده بايد چيکار کنم؟ ویرایشگر به شما یادآوری می کند که اول بفهمید چی باعث می شود که قفل در باز شدن نتواند.


چگونه قفل دری را حذف کنید

دسته قفل دره فرایند تولید نسبتاً ساده است و هزینه کم است. قفل در دستگیری نوعی قفل است که نسبتاً آسان در چشم کارشناسان است. بنابراین برای مردم عادی سخت نیست که قفل در را از بین ببرند. تا وقتي که يه پيچ گوشتي داري قدم هاي درست رو اضافه کن چطوري قفل در رو برداري؟


معرفی قفل اثر انگشت ZigBee: اطلاعات مربوط به فناوری مکانیکی از قفل اثر انگشت!

طراحی منطقی پنل های جلو و عقب، یعنی ظاهر، نشانه ای است که با محصولات مشابه متفاوت است. مهمتر از آن، طرح بندی ساختار داخلی مستقیماً ثابت و عملکرد محصول را تعیین می کند. این فرایند شامل پیوند های چندگانه مانند طراحی، ساختن جلوگیری و درمان سطحی است. بنابراین، تولید کنندگان با سبک های بیشتری، نسبتاً حرف می زنند، توسعه و طراحی قوی تر و ثبات بهتر دارند.


اگه قفل در راحت باز نشده چيکار کنم؟ چي باعثش ميشه؟

قفل هاي در به طور گسترده استفاده ميشه و ميتونه هر روز ديده بشه اما سطح هاي زيادي از قفل هاي ضد دزدي وجود داره سطح ضد سرقت. زیر یک جدول مقایسه از شاخص های فنی ضد دزدی قفل درهای ضد دزدی است. بر اساس این میز مقایسه، ما می توانیم اجرای امنیتی قفل های سطح در خودمون رو درک کنیم.


بیشتر ببینید