אודות

Zhongshan junli מתכת מוצרים שיתוף., בע"מ, כמו ארוך מפעל ניסיון בייצור \ חכם מנעול עושה \ למות ליהוק \ ביול. .. מי כבר תמיד מוכן לשרת את לקוחות של שינוי ושיפור צריך בעבר יותר מ 20 שנים. Junli יש מה שהופך את מוצרים קווים לא רק במוצר מוגמר קווים של מנעולי שפה \ לגרז מנעולי דלת \ חכם דלת מנעולי .. אבל גם בליהוק מוצרים ביצוע קווים של השקעה ליהוק \ למות ליהוק \ דפוס עיבוד \ ביול מכונה CNC. על מוצר מוגמר קווים, אנו חזק בעיצוב \ ייצור \ אחסנה וגם בדיקת איכות. התמקדות על חכם דלת מנעולים, אשר יכול לפתוח עם את טביעות אצבעות \ סיסמאות \ מזהה כרטיסי \ חזותי מצלמה .., לספק את פונקציות עם bluetooth \ wifi וכן הלאה. אנו מחויבים לפיתוח חכם חיים על ידי לספק את יותר פשוט דלת מנעולי אבטחת מערכת אשר חליפה עבור בית שימוש מלון \ airbnb & דירה וכן הלאה. יתר על כן, אנו מנוסים שניהם OEM ו ODM על זה ייצור קו. על ליהוק מוצרים ביצוע, חומרים להשתנות אלומיניום ליהוק \ אבץ ליהוק וכן הלאה. יש לנו מקצועי ויעיל ביותר צוות לתמוך קו עבודה וכל אנחנו יכולים לעשות על פי רעיון שלך ודוגמאות אשר טוב OEM ו ODM. יתר על כן, יש לנו עצמאית QC צוות כדי בדיקה קפדנית באופן נכנסת חומר \ עבודה בתהליך \ מוצרים מוגמרים \ אקראי מחסן. כל בכל, אנחנו מחפש מאוד לקוחות של שביעות רצון. ו Junli הוא מאוד אנא לך לחזור ולעשות היסטוריה חדשה של שיתוף פעולה.

ראה עוד

מרכז ידיעות

מה הם התכונות של מחיר טוב ואיכות טביעת אצבע מנעול דלת

רגיל מפתחות הם קל להעתקה ואיבד, ואת אבטחה הוא לא גבוהה. את טביעות אצבעות נרשם על ידי את מחיר טוב ואיכות טביעות אצבע דלת ייחודי ולא קל להיות להעתיק, ואת אבטחת ביצועים הוא מאוד גבוהה.

2022-12-06 ראה עוד

איך לבחור את ימין סין מול דלת handleset עבור בית

מסתכל על המראה של סין מול דלת handleset עבור בית. את צבע של את דלת ידית והאם מגן סרט הוא מבריק, לראות אם את דלת ידית יש מגן סרט, אם יש סריטות על מראה, וכו '.

2023-01-12 ראה עוד

כמה אפשרויות ופתרונות עבור את נגד גניבת דלת מנעול לא פתיחה

כי את בטיחות בורג כפתור בתוך דלת הוא רופף, יותר מדי כוח משמש בעת סגירת דלת, ואת בטיחות בורג הוא מזועזע למטה. את מנעול צילינדר יכול להיות מופעל עם מקורי מפתח, אבל את דלת לא ניתן לפתוח

2021-05-27 ראה עוד

מה הם העיקרי נקודות של בחירת את סין לגרז מנעול ספקים

הדבר הראשון הוא להסתכל על כישורים של סין לגרז מנעול ספקים, אם יש רישיון עסק, תעודת רישום סימן מסחרי, או כמה כבוד תעודות.

2023-01-30 ראה עוד

את שיטת התקנה כי מול דלת handleset מסין יצרן ירד

אם זה את הפנימי מול דלת handleset מסין יצרן או את החיצוני קדמי דלת handleset מסין יצרן, כאשר זה נופל, כל דלת מנעול צריך להיות מפורק ולאחר מכן להתקין.

2021-12-27 ראה עוד

הקדמה קצרה ליסודות של ttlock חכם מנעולי מסין יצרן

Ttlock חכם מנעולי מסין יצרן כולל הרכבה צלחת להתקנת חיישן הרכבה, מסתובב פיר כי הוא rotatably מחובר הרכבה צלחת ולהשתמש בכונן התפס כדי לסובב, גבול דיסק סט על מסתובב פיר, ו גבול דיסק סט על גבול דיסק ומשמש כדי להתחבר עם המנעול. את עמדת זיהוי חתיכה מתאים עם חיישן ההרכבה חיבור צלחת מחובר עם את מסתובב פיר.

2022-01-14 ראה עוד

איך להתמודד עם נמוך מחיר מול דלת handleset כי לא ריבאונד

אתה יכול להשתמש את מפתח כדי לפתוח את דלת הראשונה, כי אם את הפנימי מנעול צילינדר הוא מעוות תקוע, זה יהיה לא ריבאונד. בשלב זה, אתה צריך להוסיף כמה אכיל שמן או עיפרון עופרת אבקת למנעול צילינדר כדי לשמן לשחזר זה.

2022-01-12 ראה עוד

Ttlock חכם מנעולי מסין יצרן מציג ידע מועט של חכם מנעולים

את רומן חכם מנעול כולל תמיכה צלחת, חלל הניתן על תמיכה צלחת, מנעול לשון מסודר בחלל והתחתון של שעוברת דרך תמיכה צלחת, וגם כולל מנוע, לחץ מוט, באביב, ואת סעיף אורך של מנעול לשון הוא" T "את האביב הוא שרוולים על מנעול לשון, וקצה אחד של אביב פועל על למעלה של מנעול לשון.

2022-02-02 ראה עוד

ראה עוד