אודות

Zhongshan junli מתכת מוצרים שיתוף., בע"מ, כמו ארוך מפעל ניסיון בייצור \ חכם מנעול עושה \ למות ליהוק \ ביול. .. מי כבר תמיד מוכן לשרת את לקוחות של שינוי ושיפור צריך בעבר יותר מ 20 שנים. Junli יש מה שהופך את מוצרים קווים לא רק במוצר מוגמר קווים של מנעולי שפה \ לגרז מנעולי דלת \ חכם דלת מנעולי .. אבל גם בליהוק מוצרים ביצוע קווים של השקעה ליהוק \ למות ליהוק \ דפוס עיבוד \ ביול מכונה CNC. על מוצר מוגמר קווים, אנו חזק בעיצוב \ ייצור \ אחסנה וגם בדיקת איכות. התמקדות על חכם דלת מנעולים, אשר יכול לפתוח עם את טביעות אצבעות \ סיסמאות \ מזהה כרטיסי \ חזותי מצלמה .., לספק את פונקציות עם bluetooth \ wifi וכן הלאה. אנו מחויבים לפיתוח חכם חיים על ידי לספק את יותר פשוט דלת מנעולי אבטחת מערכת אשר חליפה עבור בית שימוש מלון \ airbnb & דירה וכן הלאה. יתר על כן, אנו מנוסים שניהם OEM ו ODM על זה ייצור קו. על ליהוק מוצרים ביצוע, חומרים להשתנות אלומיניום ליהוק \ אבץ ליהוק וכן הלאה. יש לנו מקצועי ויעיל ביותר צוות לתמוך קו עבודה וכל אנחנו יכולים לעשות על פי רעיון שלך ודוגמאות אשר טוב OEM ו ODM. יתר על כן, יש לנו עצמאית QC צוות כדי בדיקה קפדנית באופן נכנסת חומר \ עבודה בתהליך \ מוצרים מוגמרים \ אקראי מחסן. כל בכל, אנחנו מחפש מאוד לקוחות של שביעות רצון. ו Junli הוא מאוד אנא לך לחזור ולעשות היסטוריה חדשה של שיתוף פעולה.

ראה עוד

מרכז ידיעות

כמה אפשרויות ופתרונות עבור את נגד גניבת דלת מנעול לא פתיחה

כי את בטיחות בורג כפתור בתוך דלת הוא רופף, יותר מדי כוח משמש בעת סגירת דלת, ואת בטיחות בורג הוא מזועזע למטה. את מנעול צילינדר יכול להיות מופעל עם מקורי מפתח, אבל את דלת לא ניתן לפתוח

2021-05-27 ראה עוד

את שיטת התקנה כי מול דלת handleset מסין יצרן ירד

אם זה את הפנימי מול דלת handleset מסין יצרן או את החיצוני קדמי דלת handleset מסין יצרן, כאשר זה נופל, כל דלת מנעול צריך להיות מפורק ולאחר מכן להתקין.

2021-12-27 ראה עוד

הקדמה קצרה ליסודות של ttlock חכם מנעולי מסין יצרן

Ttlock חכם מנעולי מסין יצרן כולל הרכבה צלחת להתקנת חיישן הרכבה, מסתובב פיר כי הוא rotatably מחובר הרכבה צלחת ולהשתמש בכונן התפס כדי לסובב, גבול דיסק סט על מסתובב פיר, ו גבול דיסק סט על גבול דיסק ומשמש כדי להתחבר עם המנעול. את עמדת זיהוי חתיכה מתאים עם חיישן ההרכבה חיבור צלחת מחובר עם את מסתובב פיר.

2022-01-14 ראה עוד

איך להתמודד עם נמוך מחיר מול דלת handleset כי לא ריבאונד

אתה יכול להשתמש את מפתח כדי לפתוח את דלת הראשונה, כי אם את הפנימי מנעול צילינדר הוא מעוות תקוע, זה יהיה לא ריבאונד. בשלב זה, אתה צריך להוסיף כמה אכיל שמן או עיפרון עופרת אבקת למנעול צילינדר כדי לשמן לשחזר זה.

2022-01-12 ראה עוד

Ttlock חכם מנעולי מסין יצרן מציג ידע מועט של חכם מנעולים

את רומן חכם מנעול כולל תמיכה צלחת, חלל הניתן על תמיכה צלחת, מנעול לשון מסודר בחלל והתחתון של שעוברת דרך תמיכה צלחת, וגם כולל מנוע, לחץ מוט, באביב, ואת סעיף אורך של מנעול לשון הוא" T "את האביב הוא שרוולים על מנעול לשון, וקצה אחד של אביב פועל על למעלה של מנעול לשון.

2022-02-02 ראה עוד

הזול ביותר ttlock חכם מנעולי מחיר

הזול ביותר ttlock חכם מנעולי מחיר, כולל חכם ידית, טביעת אצבע מודול קבוע חכם ידית, ומנעול גוף כיסוי מחובר חכם ידית, אמיתי לגרז מנעול צילינדר מנעול לתיקון האמיתי לגרז מנעול צילינדר platen.

2022-02-25 ראה עוד

הזול ביותר ttlock חכם מנעולי מחיר מציג מה שאתה צריך לדעת על חכם מנעולים

המנעול החכם כולל עומס זיהוי מעגל, מתג מעגל, אספקת חשמל מעגל אספקת חשמל במעגל, מעגל אספקת החשמל, את מתג מעגל אספקת חשמל במעגל הם חשמליים מחובר ברצף, ואת עומס זיהוי מעגל הוא חשמלי מחובר עם את מתג מעגל אספקת חשמל מעגל;

2022-02-18 ראה עוד

ביתי דלת מקלדת ספק סין

בית שימוש מקלדת דלת מנעול ספק סין, כולל מקלדת דלת מנעול ספק סין גוף, יש שתי התקנה חריצים בחלק העליון של צד אחד של מקלדת דלת מנעול ספק סין גוף.

2022-03-04 ראה עוד

ראה עוד