אודות

Zhongshan junli מתכת מוצרים שיתוף., בע"מ, כמו ארוך מפעל ניסיון בייצור \ חכם מנעול עושה \ למות ליהוק \ ביול. .. מי כבר תמיד מוכן לשרת את לקוחות של שינוי ושיפור צריך בעבר יותר מ 20 שנים. Junli יש מה שהופך את מוצרים קווים לא רק במוצר מוגמר קווים של מנעולי שפה \ לגרז מנעולי דלת \ חכם דלת מנעולי .. אבל גם בליהוק מוצרים ביצוע קווים של השקעה ליהוק \ למות ליהוק \ דפוס עיבוד \ ביול מכונה CNC. על מוצר מוגמר קווים, אנו חזק בעיצוב \ ייצור \ אחסנה וגם בדיקת איכות. התמקדות על חכם דלת מנעולים, אשר יכול לפתוח עם את טביעות אצבעות \ סיסמאות \ מזהה כרטיסי \ חזותי מצלמה .., לספק את פונקציות עם bluetooth \ wifi וכן הלאה. אנו מחויבים לפיתוח חכם חיים על ידי לספק את יותר פשוט דלת מנעולי אבטחת מערכת אשר חליפה עבור בית שימוש מלון \ airbnb & דירה וכן הלאה. יתר על כן, אנו מנוסים שניהם OEM ו ODM על זה ייצור קו. על ליהוק מוצרים ביצוע, חומרים להשתנות אלומיניום ליהוק \ אבץ ליהוק וכן הלאה. יש לנו מקצועי ויעיל ביותר צוות לתמוך קו עבודה וכל אנחנו יכולים לעשות על פי רעיון שלך ודוגמאות אשר טוב OEM ו ODM. יתר על כן, יש לנו עצמאית QC צוות כדי בדיקה קפדנית באופן נכנסת חומר \ עבודה בתהליך \ מוצרים מוגמרים \ אקראי מחסן. כל בכל, אנחנו מחפש מאוד לקוחות של שביעות רצון. ו Junli הוא מאוד אנא לך לחזור ולעשות היסטוריה חדשה של שיתוף פעולה.

ראה עוד

מרכז ידיעות

תקלות ופתרונות של שער מנעולי יצרני סין

שער מנעולי יצרני סין הוא מכשיר המשמש כדי לנעול את דלת כדי למנוע אחרים מפתיחת דלת כמו שהשם מרמז. יש הרבה סיווגים של שער מנעולי יצרני סין, והדרישות עבור שער מנעולי יצרני סין הם שונים בהזדמנויות שונות. משקי בית רגילים בדרך כלל להשתמש נגד גניבת שער מנעולי יצרני סין, אשר הוא גבוהה בביטחון וזול יחסית.

2021-10-29 ראה עוד

את פתרון טביעת אצבע מנעול כישלון

מנעול טביעת אצבע, כמו מוצר חכם מסוגנן, הוא נוח ובטוח. עם זאת, אם זה משמש במשך זמן רב או בצורה לא נכונה מופעל, כמה קטין פגמים יהיו באופן בלתי נמנע להתרחש. לפעמים אלה תקלות עשוי להיות קטין בעיות.

2021-06-28 ראה עוד

הקדמה קצרה את הידע הרלוונטי של נמוך מחיר לגרז מנעול יצרנים

ראשון להכניס את מפתח כדי להתיר את ליבת מנעול להסיר את גוף מנעול U בצורת וו.

2021-11-15 ראה עוד

את גובה הגדרה של נמוך מחיר מול דלת handleset

אנחנו צריכים לשקול אם יש ילדים במשפחה, והאם ילדי יכול להגיע נמוך מחיר מול דלת handleset כאשר הם לבד בבית. זה לא נוח לו לשימוש זה. זה הוא גם יותר נושא חשוב. אם את גובה של נמוך מחיר מול דלת handleset הוא אם את הגדרת מדי גבוהה עבור ילד כדי להגיע, הוא יצטרכו לדרוך על כיסא כדי להגיע לשם. זה עניין של יותר בטיחות מפגע. אם אתה באמת מפחדים שזה יהיה נוח לשפץ בעתיד, אתה יכול לשקול הגדרת גובה הגדרת כי הוא על 100mm נמוך יותר המתאים גובה הגדרת עבור משפחה חברים. לאחר כל, ילדי יגדל, ולכן אתה לא צריך כדי להגדיר אותו מדי נמוך.

2022-01-06 ראה עוד

כמה אפשרויות ופתרונות עבור את נגד גניבת דלת מנעול לא פתיחה

כי את בטיחות בורג כפתור בתוך דלת הוא רופף, יותר מדי כוח משמש בעת סגירת דלת, ואת בטיחות בורג הוא מזועזע למטה. את מנעול צילינדר יכול להיות מופעל עם מקורי מפתח, אבל את דלת לא ניתן לפתוח

2021-05-27 ראה עוד

מול דלת handleset מסין יצרן מציג את הידע הרלוונטי של דלת ידיות

את דלת ידית הוא הכרחי והכרחי דלת אבזר. זה יש גם דקורטיבי ופונקציונלי תכונות. בנסיבות רגילות, דלת ידיות לא צריך לרכוש בנפרד, בגלל דלתות נמכר בשוק יהיה מצויד דלת ידיות, אבל את שיעור שימוש של דלת ידיות הוא מאוד גבוה, וזה הוא קל ליפול וצבע כבוי.

2021-11-23 ראה עוד

את דלת נעילת היה בטעות נעול, מה עליי לעשות?

בחיים, זה בלתי נמנע כי כמה תאונות יגרום את דלת מנעול כדי להיות באלימות סגור, כגון להיות סגור על ידי פתאומית משב רוח, וכו '. אלה אלים דלת סגירות עלולה לגרום את קרן מנעול לשון בקלות לשחרר תקלה, או את דלת מעוות או נעול. את לשון תיקון רופף ובולטות, וכו ', מה שגורם דלת מנעול לריבה דלת מסגרת ולא ניתן לפתוח. מה עליי לעשות אם את דלת מנעול לא ניתן לפתוח? את עורך מזכיר לך ראשון להבין מה גורם דלת מנעול להיכשל כדי לפתוח.

2021-05-27 ראה עוד

כיצד להסיר את ידית דלת מנעול

הידית של את דלת מנעול הוא דלת ידית. את תהליך ייצור הוא יחסית פשוט והעלות הוא נמוך. את ידית דלת מנעול הוא סוג של מנעול כי הוא יחסית קל לפרק בעיניים של מומחים. כך זה לא קשה עבור אנשים רגילים כדי לפרק את דלת מנעול. כל עוד יש לך מברג, להוסיף את הצעדים הנכונים. כיצד להסיר את ידית דלת מנעול?

2021-05-27 ראה עוד

ראה עוד