APIE MUS

Zhongshan junli metal products co.,ltd, kaip ilgą patirtį gamyklos gamybos \ smart užraktas priėmimo \ die liejimo \ štampavimo.... Kas visada buvo pasirengęs patenkinti kliento besikeičiančius ir gerinančius poreikius per pastaruosius daugiau nei 20 metų. junli turi padaryti produktus linijos ne tik galutinio produkto linijos ratlankių spynos \ mortize durų spynos \ smart durų spynos .. bet taip pat liejimo produktų priėmimo linijos investavimo liejimo \ liejimo \ liejimo apdorojimo \ štampavimas ir cnc apdirbimas. Apie galutinio produkto linijas, mes stiprūs projektuojant \ gamyba \ sandėliavimas ir kokybės patikrinimas. Sutelkiant dėmesį į protingas durų užraktai, kurie gali atidaryti su pirštų atspaudų \ slaptažodžiai \ id kortelės \ vaizdo kamera .., suteikti funkcijas su bluetooth \ wifi ir pan. Mes esame pasiryžę plėtoti protingą gyvenimą, pateikiant paprastesnes durų užraktų saugumo sistemą, kuri tinka namams naudojant \ hotel \ airbnb & butas ir pan. be to, mes esame patyrę tiek oem ir odm šioje gamybos linijoje. apie liejimo produktų gamybos, medžiagos skiriasi nuo aliuminio liejimo \ cinko liejimo ir pan. Mes turime profesionalią ir labai efektyvią komandą remti linijos darbą ir viską, ką galime padaryti pagal jūsų idėją ir pavyzdžius, kurie gerai oem ir odm. Be to, mes turime nepriklausomą qc komandą atlikti griežtą patikrinimą gaunamos medžiagos \ darbo-in-progress \ gatavus produktus \ atsitiktinis sandėlis. apskritai, mes ieškome labai klientų pasitenkinimo. Ir junli yra labai prašome jums ateiti ir sukurti naują istoriją bendradarbiavimo.

Rodyti daugiau

žINIOS

Gebėjimai ir sprendimai vartų spynos gamintojai kinija

Vartų spynos gamintojai kinija yra prietaisas, naudojamas užrakinti duris, siekiant užkirsti kelią kitiems atidaryti duris, kaip rodo pavadinimas. Yra daug klasifikacijų vartų spynos gamintojų kinijoje, ir reikalavimai vartų spynos gamintojai kinija yra skirtingi įvairiomis progomis. Įprasti namų ūkiai paprastai naudoja anti-vagystės vartų spynos gamintojai kinija, kuris yra didelis saugumas ir santykinai pigus.

2021-10-29 Rodyti daugiau

Trumpas įvadas į atitinkamas žinias apie žemos kainos mortizatorių užraktų gamintojų

Pirmiausia įdėkite raktą, kad atsuktų užrakto šerdį, ir nuimkite užrakto korpusą iš u formos kabliuko.

2021-11-15 Rodyti daugiau

Kelios galimybės ir sprendimai anti-vagystės durų užraktas ne atidaryti

Kadangi durų viduje esantis saugos varžto mygtukas yra laisvas, uždarant duris naudojama per daug jėgos, o apsauginis varžtas sukrėstas žemyn. Užrakto cilindrą galima pasukti originaliu raktu, tačiau duris negalima atidaryti

2021-05-27 Rodyti daugiau

Durų rankenos iš kinijos gamintojo pristato atitinkamas žinias apie durų rankenas

Durų rankena yra būtinas ir nepakeičiamas durų priedas. Jis turi ir dekoratyvines, ir funkcines savybes. Įprastomis aplinkybėmis durų rankenos nereikia įsigyti atskirai, nes rinkoje parduodamos durys bus aprūpintos durų rankenomis, tačiau durų rankenų naudojimo lygis yra labai didelis, ir tai lengva nukristi ir nudažyti.

2021-11-23 Rodyti daugiau

Durų užraktas buvo netyčia užrakintas, ką turėčiau daryti?

Gyvenime neišvengiama, kad dėl kai kurių avarijų durų spyna bus žiauriai uždaryta, pavyzdžiui, ją uždaro staigus vėjo gūsis ir pan. dėl šių žiaurių durų uždarymo rago užrakto liežuvis lengvai atsikabins ir sugedo, arba durys yra iškraipytos ar užrakintos. Liežuvio tvirtinimo varžtas yra laisvas ir išsikišęs ir kt., dėl kurio durų užraktas užklijuoja durų rėmą ir jo negalima atidaryti. Ką turėčiau daryti, jei durų užraktas negali būti atidarytas? Redaktorius primena, kad pirmiausia suprasite, dėl ko durų užraktas neatidaromas.

2021-05-27 Rodyti daugiau

Kaip pašalinti rankenos durų užraktas

Durų spynos rankena yra durų rankena. Gamybos procesas yra gana paprastas, o kaina yra maža. Rankenos durų užraktas yra užrakto tipas, kurį ekspertų akyse galima gana lengvai išardyti. Taigi paprastiems žmonėms nėra sunku išardyti durų spyną. Tol, kol turite atsuktuvą, pridėti teisingus veiksmus. Kaip pašalinti rankenos durų užraktą?

2021-05-27 Rodyti daugiau

Pirštų atspaudas zigbee užraktas įvadas: mechaninės technologijos susijusios žinios apie pirštų atspaudų užraktą!

Protingas priekinės ir galinės plokštės dizainas, tai yra išvaizda, yra ženklas, kuris žymiai skiriasi nuo panašių produktų. Dar svarbiau, kad vidinės struktūros išdėstymas tiesiogiai lemia produkto stabilumą ir funkciją. Šis procesas apima daugybę nuorodų, tokių kaip dizainas, pelėsių gamyba ir paviršiaus apdorojimas. Todėl gamintojai, turintys daugiau stilių, santykinai tariant, turi stipresnių vystymosi ir projektavimo galimybių bei geresnį stabilumą.

2021-08-31 Rodyti daugiau

Ką turėčiau daryti, jei durų užraktas neatidaromas sklandžiai? Kas tai sukelia?

Durų spynos yra plačiai naudojamos ir gali būti matomos kiekvieną dieną, tačiau yra daug lygių anti-vagystės durų spynos, tai yra, anti-vagystės lygis. Toliau pateikiama kovos su vagystėmis techninių rodiklių prieš vagystes durų spynų palyginimo lentelė. Pagal šią palyginimo lentelę galime suprasti savo durų lygio spynų saugos rezultatus.

2021-05-27 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau