APIE MUS

Zhongshan junli metal products co.,ltd, kaip ilgą patirtį gamyklos gamybos \ smart užraktas priėmimo \ die liejimo \ štampavimo.... Kas visada buvo pasirengęs patenkinti kliento besikeičiančius ir gerinančius poreikius per pastaruosius daugiau nei 20 metų. junli turi padaryti produktus linijos ne tik galutinio produkto linijos ratlankių spynos \ mortize durų spynos \ smart durų spynos .. bet taip pat liejimo produktų priėmimo linijos investavimo liejimo \ liejimo \ liejimo apdorojimo \ štampavimas ir cnc apdirbimas. Apie galutinio produkto linijas, mes stiprūs projektuojant \ gamyba \ sandėliavimas ir kokybės patikrinimas. Sutelkiant dėmesį į protingas durų užraktai, kurie gali atidaryti su pirštų atspaudų \ slaptažodžiai \ id kortelės \ vaizdo kamera .., suteikti funkcijas su bluetooth \ wifi ir pan. Mes esame pasiryžę plėtoti protingą gyvenimą, pateikiant paprastesnes durų užraktų saugumo sistemą, kuri tinka namams naudojant \ hotel \ airbnb & butas ir pan. be to, mes esame patyrę tiek oem ir odm šioje gamybos linijoje. apie liejimo produktų gamybos, medžiagos skiriasi nuo aliuminio liejimo \ cinko liejimo ir pan. Mes turime profesionalią ir labai efektyvią komandą remti linijos darbą ir viską, ką galime padaryti pagal jūsų idėją ir pavyzdžius, kurie gerai oem ir odm. Be to, mes turime nepriklausomą qc komandą atlikti griežtą patikrinimą gaunamos medžiagos \ darbo-in-progress \ gatavus produktus \ atsitiktinis sandėlis. apskritai, mes ieškome labai klientų pasitenkinimo. Ir junli yra labai prašome jums ateiti ir sukurti naują istoriją bendradarbiavimo.

Rodyti daugiau

žINIOS

Kokie yra geros kainos ir kokybės pirštų atspaudų durų užraktas

Paprastus raktus lengva kopijuoti ir prarasti, o saugumas nėra didelis. Pirštų atspaudai, užfiksuoti geros kainos ir kokybės pirštų atspaudų durų užraktas yra unikalūs ir nėra lengva nukopijuoti, o saugumo našumas yra labai didelis.

2022-12-06 Rodyti daugiau

Kaip pasirinkti tinkamą kinijos durų rankena namams

Pažvelkite į kinijos durų rankena namo išvaizdą. Durų rankenos spalva ir ar apsauginė plėvelė blizga, stebėkite, ar durų rankena turi apsauginę plėvelę, ar išvaizda yra įbrėžimų ir pan.

2023-01-12 Rodyti daugiau

Kelios galimybės ir sprendimai anti-vagystės durų užraktas ne atidaryti

Kadangi durų viduje esantis saugos varžto mygtukas yra laisvas, uždarant duris naudojama per daug jėgos, o apsauginis varžtas sukrėstas žemyn. Užrakto cilindrą galima pasukti originaliu raktu, tačiau duris negalima atidaryti

2021-05-27 Rodyti daugiau

Kokie yra pagrindiniai dalykai renkantis kinijos mortiso užrakto tiekėjus

Pirmas dalykas yra pažvelgti į kinijos "mortize lock" tiekėjų kvalifikaciją, nesvarbu, ar yra verslo licencija, prekių ženklų registracijos pažymėjimas, ar kai kurie garbės pažymėjimai.

2023-01-30 Rodyti daugiau

Montavimo metodas, kad iš kinijos gamintojo priekinių durų rankenos nukrito

Nesvarbu, ar tai yra kinijos gamintojo vidinė durų rankena, ar kinijos gamintojo išorinės durų rankena, kai ji nukrenta, visa durų užraktas turi būti išardytas ir tada sumontuotas.

2021-12-27 Rodyti daugiau

Trumpas įvadas į ttlock smart spynos iš kinijos gamintojo pagrindus

„ Ttlock smart locks “iš kinijos gamintojo yra tvirtinimo plokštė, skirta įrengti jutiklio surinkimą, besisukantis velenas, kuris yra sukamai prijungtas prie montavimo plokštės ir naudojamas varyti sklendę pasukti, ribinis diskas, nustatytas ant besisukančio veleno, Ir ribinis diskas, nustatytas ribinis diskas ir naudojamas prisijungti prie užrakto. Padėties aptikimo gabalas suderintas su jutiklio surinkimu ir jungiamąja plokštė, sujungta su besisukančiu velenu.

2022-01-14 Rodyti daugiau

Kaip elgtis su mažos kainos durų rankenos, kad nėra atšokti

Jūs galite naudoti raktą atidaryti duris pirmiausia, nes jei vidinis užraktas cilindras yra susuktas ir įstrigo, jis nebus atšokti. Šiuo metu jums reikia pridėti tam tikrą valgomą aliejų ar pieštuko švino miltelius į užrakto cilindrą, kad jį suteptumėte ir atkurtumėte.

2022-01-12 Rodyti daugiau

Ttlock smart spynos iš kinijos gamintojas pristato mažai žinių apie protingas spynos

Į naująją išmaniąją užraktą įeina atraminė plokštė, ant atraminės plokštės numatyta ertmė, ertmėje išdėstyta spynos liežuvis, kurios dugnas juda per atraminę plokštelę, taip pat apima variklį, slėgio strypą ir spyruoklę, o spyruoklės liežuvio išilginis pjūvis yra" T “spyruoklė yra rankovėmis ant užrakto liežuvio, o vienas spyruoklės galas veikia užrakto liežuvio viršuje.

2022-02-02 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau