PAR 

Zhongshan junli metal products co.,ltd, kā ilgu pieredzi rūpnīcas ražošanā \ smart lock making \ die casting \ štancēšana. .. Kurš ir bijis vienmēr gatavs apmierināt klienta mainīgo un uzlabojošo vajadzību pēdējos vairāk nekā 20 gados. junli ir padarīt produktu līnijas ne tikai gatavo produktu līnijām riņķa slēdzenes \ moriģa durvju slēdzenes \ smart durvju slēdzenes .. bet arī liešanas produktiem padarot līnijas investīciju liešanas \ liešanas \ molding apstrāde \ štancēšana un cnc apstrāde. Par gatavo produktu līnijām, mēs spēcīgi projektējot \ ražošana \ noliktavu un arī kvalitātes pārbaudi. Koncentrējoties uz smart durvju slēdzenes, kas var atvērt ar pirkstu nospiedumiem \ paroles \ id kartes \ vizuālā kamera .., nodrošināt funkcijas ar bluetooth \ wifi un tā tālāk. Mēs esam apņēmušies attīstīt viedo dzīves, nodrošinot vienkāršāku durvju slēdzenes drošības sistēmu, kas piemērots mājas izmantojot \ hotel \ airbnb & dzīvoklis un tā tālāk. turklāt mēs esam pieredzējuši gan oem un odm šajā ražošanas līnijā. par liešanas produktu ražošanu, materiāli atšķiras no alumīnija liešanas \ cinka liešanas un tā tālāk. Mums ir profesionāla un ļoti efektīva komanda, lai atbalstītu līnijas darbu un viss, ko mēs varam veikt saskaņā ar jūsu ideju un paraugus, kas labi oem un odm. Turklāt mums ir neatkarīga qc komanda, lai veiktu stingru pārbaudi pie ienākošā materiāla \ working-in-progress \ gatavie produkti \ random noliktavā. kopumā, mēs meklējam ļoti klienta apmierinātību. Un junli ir ļoti lūdzu, lai jūs nākt un izveidot jaunu vēsturi sadarbību.

skatīt vairāk

NEWS

Neveiksmes un risinājumi vārtu slēdzenes ražotāji ķīna

Vārtu slēdzenes ražotāji ķīna ir ierīce, ko izmanto, lai bloķētu durvis, lai nepieļautu citiem atvērt durvis, kā norāda nosaukums. Ir daudz klasifikāciju vārtu slēdzenes ražotājiem ķīnā, un prasības vārtu slēdzenes ražotājiem ķīnā ir atšķirīgas dažādos gadījumos. Parastās mājsaimniecības parasti izmanto anti-theft vārtu slēdzenes ražotājiem ķīnā, kas ir augsta drošības un salīdzinoši lēti.

2021-10-29 skatīt vairāk

Īss ievads attiecīgajām zināšanām par zemu cenu mortisa slēdzeņu ražotājiem

Vispirms ievietojiet atslēgu, lai atskrūvētu bloķēšanas kodolu un noņemtu bloķēšanas korpusu no u formas āķa.

2021-11-15 skatīt vairāk

Vairākas iespējas un risinājumi pret zādzību durvju slēdzeni neatvēršana

Tā kā drošības skrūvju poga durvīm ir vaļīga, durvju slēgšanas laikā tiek izmantota pārāk daudz spēka, un drošības skrūve tiek satricināta uz leju. Bloķēšanas cilindru var pagriezt ar oriģinālo atslēgu, bet durvis nevar atvērt.

2021-05-27 skatīt vairāk

Priekšējo durvju rokturi no ķīnas ražotāja ievieš attiecīgās zināšanas par durvju rokturi

Durvju rokturis ir neaizstājams un neaizstājams durvju piederums. Tam ir gan dekoratīvas, gan funkcionālas īpašības. Normālos apstākļos durvju rokturi nav jāiegādājas atsevišķi, jo tirgū pārdotās durvis būs aprīkotas ar durvju rokturiem, bet durvju rokturi lietošanas likme ir ļoti augsta, un tas ir viegli nokrist un nokrāsot.

2021-11-23 skatīt vairāk

Durvju slēdzene bija nejauši bloķēta, ko man vajadzētu darīt?

Dzīvē, tas ir neizbēgami, ka daži negadījumi izraisīs durvju slēdzeni vardarbīgi aizvērt, piemēram, tiek slēgta ar pēkšņu vēja brāzmu, utt. šie vardarbīgi durvju aizvēršana, visticamāk, izraisīs raga bloķēšanas mēli viegli atkausēt un nepareizi darboties, vai arī durvis ir izkropļotas vai aizslēgtas. Mēles stiprinājuma skrūve ir vaļīga un izvirzīta utt., kas izraisa durvju slēdzeni, lai ievilktu durvju rāmi, un to nevar atvērt. Ko darīt, ja durvju slēdzeni nevar atvērt? Redaktors atgādina, ka vispirms saprata, kas izraisa durvju slēdzeni, kas neizdodas atvērt.

2021-05-27 skatīt vairāk

Kā noņemt rokturi durvju slēdzeni

Durvju slēdzenes rokturis ir durvju rokturis. Ražošanas process ir salīdzinoši vienkāršs un izmaksas ir zemas. Rokturi durvju slēdzene ir slēdzenes veids, kas ir salīdzinoši viegli izjaukt ekspertu acīs. Tāpēc parastajiem cilvēkiem nav grūti izjaukt durvju slēdzeni. Kamēr jums ir skrūvgriezis, pievienot pareizus soļus. Kā noņemt rokturi durvju slēdzeni?

2021-05-27 skatīt vairāk

Pirkstu nospiedums zigbee lock ievads: mehāniskās tehnoloģijas saistītas zināšanas par pirkstu nospiedumu bloķēšanas!

Saprātīgs priekšējo un aizmugures paneļu dizains, tas ir izskats, ir zīme, kas ievērojami atšķiras no līdzīgiem produktiem. Vēl svarīgāks, ka iekšējās struktūras izkārtojums tieši nosaka produkta stabilitāti un funkciju. Šis process ietver vairākas saites, piemēram, dizains, pelējuma izgatavošana, un virsmas apstrāde. Tāpēc ražotājiem ar vairāk stilu, salīdzinoši runājot, ir spēcīgākas attīstības un dizaina iespējas un labāka stabilitāte.

2021-08-31 skatīt vairāk

Ko darīt, ja durvju slēdzene neatveras vienmērīgi? Kas to izraisa?

Durvju slēdzenes tiek plaši izmantotas un to var redzēt katru dienu, bet ir daudz līmeņu anti-zādzību durvju slēdzenes, tas ir, anti-zādzību līmenis. Turpmāk ir salīdzinājums tabulā anti-zādzības tehniskajiem rādītājiem anti-zādzības durvju slēdzenes. Saskaņā ar šo salīdzināšanas tabulu, mēs varam saprast drošības veiktspēju mūsu pašu durvju līmeņa slēdzenes.

2021-05-27 skatīt vairāk

skatīt vairāk