PAR 

Zhongshan junli metal products co.,ltd, kā ilgu pieredzi rūpnīcas ražošanā \ smart lock making \ die casting \ štancēšana. .. Kurš ir bijis vienmēr gatavs apmierināt klienta mainīgo un uzlabojošo vajadzību pēdējos vairāk nekā 20 gados. junli ir padarīt produktu līnijas ne tikai gatavo produktu līnijām riņķa slēdzenes \ moriģa durvju slēdzenes \ smart durvju slēdzenes .. bet arī liešanas produktiem padarot līnijas investīciju liešanas \ liešanas \ molding apstrāde \ štancēšana un cnc apstrāde. Par gatavo produktu līnijām, mēs spēcīgi projektējot \ ražošana \ noliktavu un arī kvalitātes pārbaudi. Koncentrējoties uz smart durvju slēdzenes, kas var atvērt ar pirkstu nospiedumiem \ paroles \ id kartes \ vizuālā kamera .., nodrošināt funkcijas ar bluetooth \ wifi un tā tālāk. Mēs esam apņēmušies attīstīt viedo dzīves, nodrošinot vienkāršāku durvju slēdzenes drošības sistēmu, kas piemērots mājas izmantojot \ hotel \ airbnb & dzīvoklis un tā tālāk. turklāt mēs esam pieredzējuši gan oem un odm šajā ražošanas līnijā. par liešanas produktu ražošanu, materiāli atšķiras no alumīnija liešanas \ cinka liešanas un tā tālāk. Mums ir profesionāla un ļoti efektīva komanda, lai atbalstītu līnijas darbu un viss, ko mēs varam veikt saskaņā ar jūsu ideju un paraugus, kas labi oem un odm. Turklāt mums ir neatkarīga qc komanda, lai veiktu stingru pārbaudi pie ienākošā materiāla \ working-in-progress \ gatavie produkti \ random noliktavā. kopumā, mēs meklējam ļoti klienta apmierinātību. Un junli ir ļoti lūdzu, lai jūs nākt un izveidot jaunu vēsturi sadarbību.

skatīt vairāk

NEWS

Kādas ir labas cenas un kvalitātes pirkstu nospiedumu durvju bloķēšanas iezīmes

Parastās atslēgas ir viegli kopēt un zaudēt, un drošība nav augsta. Pirkstu nospiedumi, ko ieraksta labas cenas un kvalitātes pirkstu nospiedumu durvju slēdzene, ir unikāli un nav viegli kopēt, un drošības veiktspēja ir ļoti augsta.

2022-12-06 skatīt vairāk

Kā izvēlēties pareizo ķīnas durvju rokturi mājai

Apskatīt izskatu ķīnas durvju rokturi mājai. No durvju rokturi krāsa un vai aizsargplēve ir spīdīga, ievērojiet, vai durvju rokturi ir aizsargplēve, vai ir skrāpējumi uz izskatu, utt.

2023-01-12 skatīt vairāk

Vairākas iespējas un risinājumi pret zādzību durvju slēdzeni neatvēršana

Tā kā drošības skrūvju poga durvīm ir vaļīga, durvju slēgšanas laikā tiek izmantota pārāk daudz spēka, un drošības skrūve tiek satricināta uz leju. Bloķēšanas cilindru var pagriezt ar oriģinālo atslēgu, bet durvis nevar atvērt.

2021-05-27 skatīt vairāk

Kādi ir galvenie punkti izvēloties ķīnas mortise slēdzenes piegādātājiem

Pirmā lieta ir apskatīt kvalifikāciju ķīnas mortize lock piegādātājiem, neatkarīgi no tā, vai ir biznesa licence, preču zīmju reģistrācijas sertifikāts, vai daži goda sertifikāti.

2023-01-30 skatīt vairāk

Uzstādīšanas metode, ka priekšējo durvju rokturi no ķīnas ražotāja ir samazinājies

Neatkarīgi no tā, vai tas ir iekšējās durvju rokturi no ķīnas ražotāja vai ārējās durvju rokturi no ķīnas ražotāja, kad tas nokrīt, visu durvju slēdzeni ir jādemontē un pēc tam jāuzstāda.

2021-12-27 skatīt vairāk

Īss ievads pamatos ttlock smart slēdzenes no ķīnas ražotāja

Ttlock smart slēdzenes no ķīnas ražotāja ietver montāžas plāksni, lai uzstādītu sensora montāžu, rotējošu vārpstu, kas ir rotējami savienots ar montāžas plāksni un izmanto, lai vadītu fiksatoru, lai pagrieztu, ierobežojuma disks, kas uzstādīts uz rotējošās vārpstas, Un ierobežojuma disks, kas iestatīts uz ierobežojuma diska un tiek izmantots, lai savienotu ar slēdzeni. Pozīcijas noteikšanas gabals saskaņots ar sensora montāžu un savienojuma plāksni, kas savienota ar rotējošo vārpstu.

2022-01-14 skatīt vairāk

Kā tikt galā ar zemu cenu priekšējo durvju rokturi, kas nav rebound

Jūs varat izmantot atslēgu, lai atvērtu durvis vispirms, jo, ja iekšējā bloķēšanas cilindrs ir savērpts un iestrēdzis, tas nebūs rebound. Šajā laikā, lai eļļotu un atjaunotu, jums ir jāpievieno dažas pārtikas eļļas vai zīmulis svina pulveris slēdzenes cilindru.

2022-01-12 skatīt vairāk

Ttlock smart slēdzenes no ķīnas ražotāja iepazīstina ar mazām zināšanām par smart slēdzenes

Jaunajā viedo slēdzeni ietver atbalsta plāksni, uz atbalsta plāksnes nodrošinātu dobumu, dobumā izvietotu slēdzeņu mēli un kura dibena pārvietojas caur atbalsta plāksni, un ietver arī motoru, spiediena stieni un atsperi, un bloķēšanas mēles garengriezums ir" T "atsperes ir piedurknes uz slēdzenes mēles, un viens gals pavasara darbojas uz augšu slēdzenes mēles.

2022-02-02 skatīt vairāk

skatīt vairāk