O FIRMIE 

Zhongshan junli metal products co.,ltd, jako długoletnie doświadczenie w produkcji \ smart lock making \ die casting \ stamping. .. Który zawsze był gotów zaspokoić zmieniające się i poprawiające potrzeby klienta w ciągu ostatnich ponad 20 lat. Junli mają dzięki czemu produkty są linie nie tylko w gotowych linii produktów obręczy zamki \ wpuszczane zamki do drzwi \ inteligentne zamki do drzwi .. ale również w produktów do odlewania dzięki czemu linie inwestycji odlewania \ odlewania \ formowania przetwarzania \ tłoczenia i CNC obróbki. Jeśli chodzi o gotowe linie produktów, jesteśmy silni w projektowaniu \ produkcja \ magazynowanie, a także kontrola jakości. Skupiając się na inteligentnych zamkach drzwi, które można otworzyć za pomocą odcisków palców \ haseł \ id cards \ visual camera .., zapewniają funkcje z bluetooth \ wifi i tak dalej. Dążymy do rozwoju inteligentnego życia, zapewniając prostszy system bezpieczeństwa zamków do drzwi, który pasuje do domu, korzystając z \ hotel \ airbnb i mieszkania i tak dalej. Co więcej, mamy doświadczenie zarówno w OEM, jak i ODM na tej linii produkcyjnej. O wytwarzaniu produktów odlewniczych, materiały różnią się od odlewania aluminium \ odlewania cynku i tak dalej. Posiadamy profesjonalny i wysoce wydajny zespół, który wspiera pracę linii i wszystko, co możemy zrobić zgodnie z Twoim pomysłem i próbkami, które są dobre w OEM i ODM. Ponadto mamy niezależny zespół kontroli jakości, który przeprowadza ścisłą kontrolę przychodzących materiałów w toku \ gotowe produkty \ losowy magazyn. W sumie dążymy do wysokiej satysfakcji klienta. A Junli jest bardzo zadowolona, abyś przyszedł i nawiązał nową historię współpracy.

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Awarie i rozwiązania zamków bramowych Producenci chiny

Zamki bramowe Producenci Chiny to urządzenie służące do zamykania drzwi, aby uniemożliwić innym otwieranie drzwi, jak sama nazwa wskazuje. Istnieje wiele klasyfikacji zamków bramowych producentów Chin, a wymagania dotyczące zamków bramowych Producenci Chin są różne przy różnych okazjach. Zwykłe gospodarstwa domowe na ogół używają zamków zabezpieczających przed kradzieżą Producenci Chiny, które mają wysokie bezpieczeństwo i są stosunkowo tanie.

2021-10-29 Zobacz więcej

Krótkie wprowadzenie do odpowiedniej wiedzy producentów zamków wpuszczanych w niskiej cenie

Najpierw włóż klucz, aby odkręcić rdzeń zamka i wyjmij korpus zamka z haka w kształcie litery U.

2021-11-15 Zobacz więcej

Kilka możliwości i rozwiązań dla nieotwieranego zamka drzwi zabezpieczającego przed kradzieżą

Ponieważ przycisk bezpieczeństwa wewnątrz drzwi jest luźny, podczas zamykania drzwi używa się zbyt dużej siły, a śruba zabezpieczająca jest wstrząśnięta. Cylinder zamka można obrócić za pomocą oryginalnego klucza, ale drzwi nie można otworzyć

2021-05-27 Zobacz więcej

Uchwyt do drzwi przednich od producenta z Chin wprowadza odpowiednią wiedzę na temat klamek do drzwi

Klamka drzwi jest niezbędnym i niezbędnym akcesorium do drzwi. Ma zarówno właściwości dekoracyjne, jak i funkcjonalne. W normalnych warunkach klamki nie muszą być kupowane osobno, ponieważ drzwi sprzedawane na rynku będą wyposażone w klamki, ale wskaźnik wykorzystania klamek drzwi jest bardzo wysoki i łatwo jest spaść i pomalować.

2021-11-23 Zobacz więcej

Blokada drzwi została przypadkowo zamknięta, co mam zrobić?

W życiu nieuniknione jest, że niektóre wypadki spowodują gwałtowne zamknięcie zamka drzwi, na przykład zamknięcie przez nagły podmuch wiatru itp. Te gwałtowne zamykanie drzwi może spowodować łatwe odczepienie i nieprawidłowe działanie języka klaksonu, lub drzwi są zniekształcone lub zablokowane. Śruba mocująca język jest luźna i wystająca itp., Co powoduje zablokowanie ramy drzwi i nie można jej otworzyć. Co powinienem zrobić, jeśli nie można otworzyć zamka drzwi? Edytor przypomina, aby najpierw zrozumieć, co powoduje, że zamek drzwi nie otwiera się.

2021-05-27 Zobacz więcej

Jak usunąć blokadę drzwi klamki

Uchwyt zamka drzwi to klamka drzwi. Proces produkcji jest stosunkowo prosty, a koszt jest niski. Blokada drzwi klamki jest rodzajem zamka, który jest stosunkowo łatwy do demontażu w oczach ekspertów. Tak więc zwykłym ludziom nie jest trudno zdemontować zamek drzwi. Dopóki masz śrubokręt, dodaj prawidłowe kroki. Jak usunąć blokadę drzwi klamki?

2021-05-27 Zobacz więcej

Wprowadzenie blokady linii papilarnych ZigBee: znajomość technologii mechanicznej związanej z blokadą linii papilarnych!

Rozsądna konstrukcja przednich i tylnych paneli, czyli wygląd, jest znakiem, który znacznie różni się od podobnych produktów. Co ważniejsze, wewnętrzny układ struktury bezpośrednio określa stabilność i funkcję produktu. Proces ten obejmuje wiele linków, takich jak projektowanie, formowanie i obróbka powierzchni. Dlatego producenci z większą liczbą stylów, relatywnie rzecz biorąc, mają silniejsze możliwości rozwoju i projektowania oraz lepszą stabilność.

2021-08-31 Zobacz więcej

Co powinienem zrobić, jeśli zamek drzwi nie otwiera się płynnie? Co to powoduje?

Zamki drzwi są szeroko stosowane i można je zobaczyć każdego dnia, ale istnieje wiele poziomów zamków zabezpieczających przed kradzieżą, czyli poziom zabezpieczenia przed kradzieżą. Poniżej znajduje się tabela porównawcza wskaźników technicznych zabezpieczających przed kradzieżą zamków drzwi. Zgodnie z tą tabelą porównawczą możemy zrozumieć bezpieczeństwo naszych własnych zamków na poziomie drzwi.

2021-05-27 Zobacz więcej

Zobacz więcej