O FIRMIE 

Zhongshan junli metal products co.,ltd, jako długoletnie doświadczenie w produkcji \ smart lock making \ die casting \ stamping. .. Który zawsze był gotów zaspokoić zmieniające się i poprawiające potrzeby klienta w ciągu ostatnich ponad 20 lat. Junli mają dzięki czemu produkty są linie nie tylko w gotowych linii produktów obręczy zamki \ wpuszczane zamki do drzwi \ inteligentne zamki do drzwi .. ale również w produktów do odlewania dzięki czemu linie inwestycji odlewania \ odlewania \ formowania przetwarzania \ tłoczenia i CNC obróbki. Jeśli chodzi o gotowe linie produktów, jesteśmy silni w projektowaniu \ produkcja \ magazynowanie, a także kontrola jakości. Skupiając się na inteligentnych zamkach drzwi, które można otworzyć za pomocą odcisków palców \ haseł \ id cards \ visual camera .., zapewniają funkcje z bluetooth \ wifi i tak dalej. Dążymy do rozwoju inteligentnego życia, zapewniając prostszy system bezpieczeństwa zamków do drzwi, który pasuje do domu, korzystając z \ hotel \ airbnb i mieszkania i tak dalej. Co więcej, mamy doświadczenie zarówno w OEM, jak i ODM na tej linii produkcyjnej. O wytwarzaniu produktów odlewniczych, materiały różnią się od odlewania aluminium \ odlewania cynku i tak dalej. Posiadamy profesjonalny i wysoce wydajny zespół, który wspiera pracę linii i wszystko, co możemy zrobić zgodnie z Twoim pomysłem i próbkami, które są dobre w OEM i ODM. Ponadto mamy niezależny zespół kontroli jakości, który przeprowadza ścisłą kontrolę przychodzących materiałów w toku \ gotowe produkty \ losowy magazyn. W sumie dążymy do wysokiej satysfakcji klienta. A Junli jest bardzo zadowolona, abyś przyszedł i nawiązał nową historię współpracy.

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Jakie są cechy dobrej ceny i jakości blokady drzwi linii papilarnych

Zwykłe klucze są łatwe do skopiowania i zgubienia, a bezpieczeństwo nie jest wysokie. Odciski palców zarejestrowane przez dobrą cenę i jakość blokady drzwi linii papilarnych są unikalne i niełatwe do skopiowania, a wydajność bezpieczeństwa jest bardzo wysoka.

2022-12-06 Zobacz więcej

Jak wybrać odpowiedni chińską kierownicę do drzwi wejściowych dla domu

Spójrz na wygląd chińskiej kierownicy drzwi wejściowych do domu. Kolor klamki i czy folia ochronna jest błyszcząca, obserwuj, czy klamka drzwi ma folię ochronną, czy są zadrapania na wyglądzie itp.

2023-01-12 Zobacz więcej

Kilka możliwości i rozwiązań dla nieotwieranego zamka drzwi zabezpieczającego przed kradzieżą

Ponieważ przycisk bezpieczeństwa wewnątrz drzwi jest luźny, podczas zamykania drzwi używa się zbyt dużej siły, a śruba zabezpieczająca jest wstrząśnięta. Cylinder zamka można obrócić za pomocą oryginalnego klucza, ale drzwi nie można otworzyć

2021-05-27 Zobacz więcej

Jakie są główne punkty wyboru dostawców zamków wpuszczanych w Chinach

Pierwszą rzeczą jest przyjrzenie się kwalifikacjom chińskich dostawców zamków wpuszczanych, niezależnie od tego, czy istnieje licencja na prowadzenie działalności, dowód rejestracji znaku towarowego lub niektóre certyfikaty honorowe.

2023-01-30 Zobacz więcej

Metoda instalacji, którą upuściła kierownica drzwi przednich od chińskiego producenta

Niezależnie od tego, czy jest to wewnętrzna kierownica drzwi przednich od chińskiego producenta, czy zewnętrzna kierownica drzwi przednich od chińskiego producenta, kiedy odpada, cały zamek drzwi musi zostać zdemontowany, a następnie zainstalowany.

2021-12-27 Zobacz więcej

Krótkie wprowadzenie do podstaw inteligentnych zamków ttlock od producenta z Chin

Inteligentne zamki ttlock od chińskiego producenta obejmują płytkę montażową do montażu zespołu czujnika, obrotowy wał, który jest obrotowy połączony z płytą montażową i używany do napędzania zatrzasku w celu obracania, dysk graniczny ustawiony na obracającym się wale, Oraz dysk graniczny ustawiony na dysku krańcowym i służący do łączenia się z blokadą. Wykrywacz położenia dopasowany do zespołu czujnika i płytki łączącej połączonej z obracającym się wałem.

2022-01-14 Zobacz więcej

Jak radzić sobie z niską ceną przedniego zestawu drzwi, który się nie odbija

Możesz użyć klucza, aby najpierw otworzyć drzwi, ponieważ jeśli wewnętrzny cylinder zamka jest skręcony i zablokowany, nie odbije się. W tym momencie do cylindra zamka należy dodać trochę oleju jadalnego lub ołowianego proszku ołówkowego, aby go nasmarować i przywrócić.

2022-01-12 Zobacz więcej

Inteligentne zamki ttlock od chińskiego producenta wprowadza niewielką wiedzę na temat inteligentnych zamków

Nowatorski inteligentny zamek zawiera płytę nośną, wnękę znajdującą się na płycie nośnej, język zamka ułożony we wnęce, którego dno przemieszcza się przez płytę nośną, a także silnik, drążek dociskowy i sprężynę, a podłużny odcinek języka zamka to" T "Sprężyna jest umieszczona na języku zamka, a jeden koniec sprężyny działa na górną część języka zamka.

2022-02-02 Zobacz więcej

Zobacz więcej