O NÁS

vidieť viac

Správy

Výrobcovia inteligentných zámkov ttlock predstavujú pohodlie čínskeho odtlačku zigbee zámku pre dom

Pohodlie čínskeho odtlačku zigbee zámku pre dom sa odráža v tom, že nikto sa nemá starať o otvorenie dverí kedykoľvek. Či už ľudia zabudli na svoje kľúče, nemôžu otvoriť dvere s plnými rukami, alebo si nepamätajú, kde sú kľúče, čínsky odtlačok zigbee zámok sa môže vyhnúť týmto trapným situáciám.

2022-09-20 vidieť viac

Aké sú vlastnosti dobré ceny a kvality odtlačok dverí zámok

Bežné kľúče sú ľahko kopírovať a stratiť, a bezpečnosť nie je vysoká. Otisky prstov zaznamenané dobrou cenou a kvalitnou zámkou dverí odtlačkov prstov sú jedinečné a nie je ľahké skopírovať a bezpečnostný výkon je veľmi vysoký.

2022-12-06 vidieť viac

Čo by ste mali robiť, ak najlepšie ttlock inteligentné zámky pre domácich užívateľov je mimo energie

Najlepšie ttlock smart zámky pre domácich užívateľov zvyčajne majú náhradné dlhé kľúče, ktoré sú podobné bežným bežným kľúčom. Potom nájdite kľúčový otvor zámku odtlačkov prstov v dolnej časti a niektoré zámky odtlačkov prstov majú kľúčový otvor nad rukoväťou v závislosti od rôznych zámkov odtlačkov prstov.

2022-11-10 vidieť viac

Aké sú prispôsobené produkty rukoväte predných dverí

Ako naznačuje názov, prispôsobené rukoväte predných dverí je rukoväť inštalovaná na bezpečnostných dverách, ktorá nám môže uľahčiť otvoriť a zatvoriť bezpečnostné dvere. Prispôsobené produkty rukoväte predných dverí sú zvyčajne vyrobené z železa, ocele, hliníka a iných kovových materiálov cez kovanie, valcovanie, rezanie a iné fyzikálne procesy.

2022-12-19 vidieť viac

Ako si vybrať správne čína predné dvere rukoväte pre dom

Pozrite sa na vzhľad čínskych dverí rukoväte pre dom. Farba rukoväte dverí a či je ochranný film lesklý, sledujte, či rukoväť dverí má ochranný film, či sú poškriabaniu na vzhľad, atď.

2023-01-12 vidieť viac

Ako zaznamenať odtlačok prstov v prispôsobených ttlock inteligentné zámky komponentov

Stlačte tlačidlo inicializácie prispôsobeného ttlock smart zámkov a počuť výzvu "inicializácia", spustite inicializáciu a po dokončení inicializácie bude rýchly zvuk. Potom otvorte posuvný kryt prispôsobených ttlock inteligentných zámkov komponentov nahor aktivovať heslo vstupnej oblasti. Potom zadajte tlačidlo "enter" a tlačidlo "ok" v ľavom dolnom rohu a prispôsobené ttlock smart zámky vstúpia do režimu správcu. V podstate nastavenia na inteligentnom zámku sú nastavené v tomto režime správcu.

2022-11-03 vidieť viac

Ako si vybrať prispôsobený odtlačok zigbee zámok pre dom

Stručne povedané, pri nákupe prispôsobeného odtlačku zigbee zámku pre domy, musíte zvážiť vyššie uvedené aspekty komplexne a vybrať si produkt, ktorý vám vyhovuje podľa vašich vlastných potrieb.

2023-03-01 vidieť viac

How to maintain the mortise lock from China manufacturer

Nepoškodzujte gravitáciou: povrch nízkej ceny mortizámok z výrobcu v číne je citlivý na indukciu, takže nepoškodzujú ochrannú vrstvu, a nenechajte zasiahnuť zámok dverí s ostrými predmetmi alebo ťažkými predmetmi.

2023-01-30 vidieť viac

vidieť viac