HAKKıNDA

Zhongshan junli metal ürünleri co., Ltd, imalatta uzun bir deneyim fabrikası olarak \ akıllı kilit yapım \ die döküm \ damgalama. .. Son 20 yıldan fazla bir süredir müşterinin değişen ve iyileştirme ihtiyacını her zaman karşılamaya istekli olan. Junli, ürün hatlarını sadece jant kilitleri \ gömme kapı kilitleri \ akıllı kapı kilitleri \ akıllı kapı kilitleri... aynı zamanda yatırım döküm ürünleri yapan döküm ürünlerinde de yapıyor. Bitmiş ürün hatları hakkında, biz \ imalat \ depolama ve ayrıca kalite kontrol tasarımında güçlüyüz. Parmak izleri \ şifreler \ id kartları \ görsel kamera .. ile açılabilen akıllı kapı kilitlerine odaklanmak, bluetooth \ wifi vb. \ Hotel \ airbnb & apartment kullanarak ev için uygun daha basit kapı kilitleri güvenlik sistemi sunarak akıllı yaşam geliştirmeye kararlıyız. Ayrıca, bu üretim hattında hem OEM hem de ODM konusunda deneyimliyiz. Döküm ürünleri yapımı hakkında, malzemeler alüminyum döküm \ çinko döküm vb. Çalışmayı desteklemek için profesyonel ve son derece verimli bir ekibimiz var ve OEM ve ODM'de iyi olan örneklerinize göre yapabileceğimiz her şey. Ayrıca, gelen malzemede çalışan \ bitmiş ürünler \ rastgele depoda sıkı denetim yapmak için bağımsız bir QC ekibimiz var. Sonuç olarak, son derece müşteri memnuniyeti arıyoruz. Ve Junli, gelip yeni bir işbirliği tarihi yazmanız için çok lütfen.

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Kapı kilitlerinin arızaları ve çözümleri Üreticiler Çin

Kapı kilitleri Üreticileri Çin, adından da anlaşılacağı gibi başkalarının kapıyı açmasını önlemek için kapıyı kilitlemek için kullanılan bir cihazdır. Kapı kilitleri Üreticileri Çin'in birçok sınıflandırması vardır ve kapı kilitleri Üreticileri Çin için gereksinimler çeşitli durumlarda farklıdır. Sıradan haneler genellikle güvenlik açısından yüksek ve nispeten ucuz olan hırsızlık önleyici kapı kilitleri üreticileri Çin kullanır.


Düşük fiyat gömme kilit üreticileri ile ilgili bilgilere kısa bir giriş

Önce kilit çekirdeğini sökmek için anahtarı takın ve kilit gövdesini U şeklindeki kancadan çıkarın.


Anti-hırsızlık kapı kilidi açılmıyor için çeşitli olasılıklar ve çözümler

Kapının içindeki emniyet cıvatası düğmesi gevşek olduğundan, kapıyı kapatırken çok fazla kuvvet kullanılır ve emniyet cıvatası sarsılır. Kilit silindiri orijinal anahtarla çevrilebilir, ancak kapı açılamaz


Çin üreticisinden ön kapı handlese, kapı kolları ile ilgili bilgileri tanıtıyor

Kapı kolu vazgeçilmez ve vazgeçilmez bir kapı aksesuarıdır. Hem dekoratif hem de fonksiyonel özelliklere sahiptir. Normal şartlar altında, kapı kollarının ayrı olarak satın alınması gerekmez, çünkü piyasada satılan kapılar kapı kolları ile donatılacak, ancak kapı kollarının kullanım oranı çok yüksektir ve düşmesi ve boyanması kolaydır.


Kapı kilidi yanlışlıkla kilitlendi, ne yapmalıyım?

Hayatta, bazı kazaların, ani bir rüzgarla kapatılması gibi kapı kilidinin şiddetle kapatılmasına neden olması kaçınılmazdır. Bu şiddetli kapı kapanışları, korna kilit dilinin kolayca açılmasına ve arızalanmasına neden olabilir veya kapı bozulur veya kilitlenir. Dil sabitleme vidası gevşek ve çıkıntılı vb. Kapı kilidinin kapı çerçevesini sıkışmasına ve açılamamasına neden olur. Kapı kilidi açılamıyorsa ne yapmalıyım? Editör, öncelikle kapı kilidinin açılmamasına neyin sebep olduğunu anlamanızı hatırlatır.


Kolu kapı kilidi nasıl kaldırılır

Kapı kilidinin kolu bir kapı koludur. Üretim süreci nispeten basittir ve maliyeti düşüktür. Kolu kapı kilidi, uzmanların gözünde sökülmesi nispeten kolay olan bir kilit türüdür. Bu yüzden sıradan insanların kapı kilidini sökmesi zor değildir. Bir tornavidanız olduğu sürece doğru adımları ekleyin. Kolu kapı kilidi nasıl çıkarılır?


Parmak izi ZigBee kilit tanıtımı: mekanik teknoloji ile ilgili parmak izi kilidi bilgisi!

Ön ve arka panellerin makul tasarımı, yani görünüm, benzer ürünlerden önemli ölçüde farklı bir işarettir. Daha da önemlisi, iç yapı düzeni doğrudan ürünün kararlılığını ve işlevini belirler. Bu işlem, tasarım, kalıp yapımı ve yüzey işleme gibi birden fazla bağlantıyı içerir. Bu nedenle, daha fazla stile sahip üreticiler, daha güçlü geliştirme ve tasarım yeteneklerine ve daha iyi kararlılığa sahiptir.


Kapı kilidi sorunsuz açılmazsa ne yapmalıyım? Buna ne sebep olur?

Kapı kilitleri yaygın olarak kullanılır ve her gün görülebilir, ancak hırsızlık önleyici kapı kilitlerinin birçok seviyesi vardır, yani hırsızlık önleme seviyesi. Aşağıda, hırsızlık önleyici kapı kilitlerinin hırsızlık önleme teknik göstergelerinin bir karşılaştırma tablosu bulunmaktadır. Bu karşılaştırma tablosuna göre, kendi kapı seviyesindeki kilitlerimizin güvenlik performansını anlayabiliriz.


daha fazla göster