HAKKıNDA

Zhongshan junli metal ürünleri co., Ltd, imalatta uzun bir deneyim fabrikası olarak \ akıllı kilit yapım \ die döküm \ damgalama. .. Son 20 yıldan fazla bir süredir müşterinin değişen ve iyileştirme ihtiyacını her zaman karşılamaya istekli olan. Junli, ürün hatlarını sadece jant kilitleri \ gömme kapı kilitleri \ akıllı kapı kilitleri \ akıllı kapı kilitleri... aynı zamanda yatırım döküm ürünleri yapan döküm ürünlerinde de yapıyor. Bitmiş ürün hatları hakkında, biz \ imalat \ depolama ve ayrıca kalite kontrol tasarımında güçlüyüz. Parmak izleri \ şifreler \ id kartları \ görsel kamera .. ile açılabilen akıllı kapı kilitlerine odaklanmak, bluetooth \ wifi vb. \ Hotel \ airbnb & apartment kullanarak ev için uygun daha basit kapı kilitleri güvenlik sistemi sunarak akıllı yaşam geliştirmeye kararlıyız. Ayrıca, bu üretim hattında hem OEM hem de ODM konusunda deneyimliyiz. Döküm ürünleri yapımı hakkında, malzemeler alüminyum döküm \ çinko döküm vb. Çalışmayı desteklemek için profesyonel ve son derece verimli bir ekibimiz var ve OEM ve ODM'de iyi olan örneklerinize göre yapabileceğimiz her şey. Ayrıca, gelen malzemede çalışan \ bitmiş ürünler \ rastgele depoda sıkı denetim yapmak için bağımsız bir QC ekibimiz var. Sonuç olarak, son derece müşteri memnuniyeti arıyoruz. Ve Junli, gelip yeni bir işbirliği tarihi yazmanız için çok lütfen.

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

What iyi fiyat ve kaliteli parmak izi kapı kilidi özellikleri

Ordinary anahtarlarının kopyalanması ve kaybolması kolaydır ve güvenlik yüksek değildir. To iyi fiyat ve kaliteli parmak izi kapı kilidi tarafından kaydedilen parmak izleri benzersiz ve kopyalanamaz ve güvenlik performansı çok yüksektir.


Ev için doğru kapı kolu ön kapı kolu seçmek için ow ow

Ev için China ön kapı kolu görünümünde Look. Kapı kolunun rengi ve koruyucu filmin parlak olup olmadığını, kapı kolunun görünüşte çizikler olup olmadığını, koruyucu bir filme sahip olup olmadığını gözlemleyin.


Anti-hırsızlık kapı kilidi açılmıyor için çeşitli olasılıklar ve çözümler

Kapının içindeki emniyet cıvatası düğmesi gevşek olduğundan, kapıyı kapatırken çok fazla kuvvet kullanılır ve emniyet cıvatası sarsılır. Kilit silindiri orijinal anahtarla çevrilebilir, ancak kapı açılamaz


What, China gömme kilit tedarikçilerini seçmenin ana noktalarıdır

İlk şey, bir işletme lisansı, ticari marka tescil sertifikası veya bazı onursal sertifikalar olup olmadığını, çin gömme kilit tedarikçilerinin niteliklerine bakmaktır.


Çin üreticisinden ön kapı handlese kurulum yöntemi düştü

İster Çin üreticisinin iç ön kapı el aleti, ister Çin üreticisinin dış ön kapı el aleti olsun, düştüğünde, tüm kapı kilidinin sökülmesi ve ardından takılması gerekir.


Çin üreticisinden tlock akıllı kilitlerin temellerine kısa bir giriş

Çin üreticisinin tlock akıllı kilitleri, sensör tertibatını kurmak için bir montaj plakası, montaj plakasına dönüşümlü olarak bağlanan ve mandalı döndürmek için tahrik etmek için kullanılan bir döner şaft, dönen şaft üzerinde bir sınır diski seti, Ve limit disk üzerinde bir limit disk ayarlanmış ve kilit ile bağlanmak için kullanılır. Konum algılama parçası, sensör tertibatı ve dönen şafta bağlı bağlantı plakası ile eşleşti.


Geri tepmeyen düşük fiyatlı ön kapı el ile nasıl başa çıkılır

Önce kapıyı açmak için anahtarı kullanabilirsiniz, çünkü iç kilit silindiri bükülür ve sıkışırsa, geri tepmez. Şu anda, yağlamak ve geri yüklemek için kilit silindirine bir miktar yenilebilir yağ veya kurşun kalem tozu eklemeniz gerekir.


Çin üreticisinden tlock akıllı kilitler akıllı kilitler hakkında çok az bilgi sunuyor

Yeni akıllı kilit, bir destek plakası, destek plakasında sağlanan bir boşluk, boşlukta düzenlenmiş ve alt kısmı destek plakası boyunca hareket eden bir kilit dili içerir ve ayrıca bir motor, bir basınç çubuğu ve bir yay içerir ve kilit dilinin uzunlamasına bölümü" T "Yay kilit diline kılıflanır ve yayın bir ucu kilit dilinin üstüne etki eder.


daha fazla göster